2022 m. gegužės mėn.
Pr A T K Pn Š S
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Kaip vertinate mūsų paslaugų kokybę?

Author Archive

TARPTAUTINĖ ŠEIMOS DIENA

Tarptautinė šeimos diena viena iš šilčiausių ir brangiausių švenčių. Ta proga gegužės 15 dieną mūsų  socialinės globos namuose vyko renginys šiai dienai paminėti. 

Šventę pradėjo direktorius Petras Velička linkėdamas visiems stiprios sveikatos, supratimo, gerumo, meilės savo artimui, ramybės ir taikos.

Po šventinio koncerto – bendravimas ir pasibuvimas su šeimos nariais.

Džiaugiamės sulaukę gausaus būrio svečių, šeimos narių, giminių ir artimųjų.

Nuotraukų albumas ^

Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė lankėsi Švenčionių rajone

Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė lankėsi Švenčionių rajone. Galimybę pabendrauti su ministre turėjo ir mūsų globos namų gyventojai.

Nuotr. autorius Tadas Marcinkevičius

Tradiciniai Velykų žaidimai

Nors oras mūsų ir nelepino , bet su puikia nuotaika žaidėme velykinius žaidimus ir ridenome margučius.

Nuotraukų albumas ^

Baudų metimo varžybos

Kovo 23 dieną mūsų sporto salėje vyko baudų metimo varžybos.

Moterų varžybose I vietą iškovojo Violeta, II- Virginija, III- Oksana.

Vyrų tarpe I- vietą Karolis, II- Mantas, III -Dmitrij, IV-Žygimantas.

Nuotraukų albumas ^

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena

Minėjimas, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai. Minėjimo metu, vyko virtuali ekskursija po Lietuvos sostinę.

Nuotraukų albumas ^

Kovo 11-toji yra mūsų laisvės diena. Nepaliaukime ir toliau siekti savo tikslų, pasitikėti vieni kitais, nes kartu mes – stipresni!

Nuotraukų albumas ^

Lietuvos valstybės atkūrimo dienos, minėjimas

Vasario 17 d. vyko vasario 16-osios, Lietuvos valstybės atkūrimo dienos, minėjimas. Šventės metu pravesta istorinė edukacinė pamoka ,,Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės laikotarpio pilys”.

Nuotraukų albumas ^

Projektas „SPORTAS – GREITIS –SVEIKATA“ 

Strūnos socialinės globos namai įgyvendina projektą „SPORTAS – GREITIS –SVEIKATA“  ir kviečia vaikus iki 18 metų ir suaugusius turinčius negalią į nemokamas treniruotes.

Vieta: Strūnos k. 5, Strūnaičio sen., Švenčionių r. sav. užsiėmimai suaugusiems neįgaliems asmenims vyksta pirmadieniais 10.30val. ir ketvirtadieniais 12.00 val. užsiėmimai vaikams vyksta antradieniais 15.30 val. ir penktadieniais 14.30 val.

Nuoširdžiai dėkojame

Nuoširdžiai dėkojame mūsų Naujametinės  šventės rėmėjams: UAB „Gudobelė“  už paramą ir saldžias vaišes, UAB ,,Varimeda“ ir R. Maliavkos Įmonei ,, Reks“ už šventinus fejerverkus.

Kviečiame į nemokamas treniruotes vaikus iki 18 metų ir negalią turinčius suaugusius

Strūnos socialinės globos namai įgyvendina projektą „SPORTAS – GREITIS –SVEIKATA“ kviečia vaikus iki 18 metų ir suaugusius turinčius negalią į nemokamas treniruotes.

Projekto metu įrengta sportui skirta erdvė su įvairia sporto įranga, treniruokliais. Sporto inventorius yra pritaikytas vaikų iki 18 metų ir suaugusiųjų turinčių negalią, grupinėms fizinio pasirengimo treniruotėms. Galimybę lankytis įrengtoje sporto erdvėje turi ne tik globos namų gyventojai, bet ir aplinkinių kaimų bei Švenčionių rajono gyventojai. Projekto dalyviams siūlomos galimybės aktyviai leisti laiką, stiprinti fizinę sveikatą, savijautą ir atrasti naujas bendravimo ir bendradarbiavimo galimybes. Šiuo projektu siekiama pagerinti vaikų ir negalią turinčių suaugusiųjų sportavimo įgūdžius, sumažinti socialinę atskirtį, sustiprinti bendruomeniškumą, pagerinti dalyvių gyvenimo kokybę.

Projektas truks iki 2023 m. gegužės 31 d. Viso projekto vykdymo laikotarpiu, du kartus per savaitę bus organizuojamos fizinio aktyvumo veiklos negalią turintiems suaugusiems asmenims ir vaikams iki 18 metų amžiaus. Vienos treniruotės trukmė – 75 min., grupėse

dalyvaus po 30 asmenų.

Projekto veiklos:

1. Širdies kraujagyslių sistemos pajėgumo gerinimo programa (aerobinė veikla (bėgimas, dviratis, kardio treniruokliai);

2. Raumenų stiprinimo programa (pratimai pagrindinėms raumenų grupėms su savo kūno svoriu, treniruokliais laisvuoju pasipriešinimu (svarmenimis, tampriosiomis juostomis);

3. Svorio kontrolės programa (akcentuojama į maksimalų kalorijų išeikvojimą, papildomai stiprinant raumenis).

VISOS PROJEKTE NUMATYTOS VEIKLOS VYKS NEMOKAMAI

Pradžia: nuo 2021 m. lapkričio 8 d.

Vieta: Strūnos k. 5, Strūnaičio sen., Švenčionių r. sav.

Užsiėmimai suaugusiems neįgaliesiems asmenims vyks pirmadieniais ir trečiadieniais 16.00-17.15 val., registracijos anketa: https://bit.ly/3FYfgGU

Užsiėmimai vaikams vyks antradieniais 15.00–16.15 val. ir penktadieniais 14.30–15.45 val., registracijos anketa: https://bit.ly/3G1TYIC

Registruotis ir gauti informaciją galima telefonu +370 617 29 626 arba elektroniniu paštu jolanta.zajanckovskaja@strunosgn.lt .

Projektas „Sportas – greitis – sveikata“ bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas. Projektą remia Švenčionių rajono savivaldybė.

Kontaktai

Biudžetinė įstaiga
Strūnos k. 5, Švenčionių r.
LT – 18140
Tel. faks, (8 387) 48610;

+37068235874
El. paštas
renata.lavreckiene@strunosgn.lt

Versija neįgaliesiems

Versija neįgaliesiems