2022 m. gruodžio mėn.
Pr A T K Pn Š S
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Kaip vertinate mūsų paslaugų kokybę?

Archive for gruodžio, 2022

Kalėdų kiemelis

Šią žiemišką gruodžio 15-osios popietę, kartu su Kalėdų Seneliu, puikia nuotaika, šokiais ir žaidimais savo globos namuose įžiebėme Kalėdų kiemelį ir nuostabią žaliaskarę eglutę.

Renginys skirtas tarptautinei žmonių su negalia dienai paminėti.

Gruodžio 15-ąją dalyvavome Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos ,,Viltis‘‘ Švenčionių skyriaus organizuotame renginyje, skirtame tarptautinei žmonių su negalia dienai paminėti.

Dėkojame

Nuoširdžiai dėkojame Švenčionių vaistažolių fabriko bendruomenei už padovanotą kvapnią ir skanią arbatą

„Stiprus, kai Tu šalia“

Gruodžio 9-ąją dieną dalyvavome Rokiškio kultūros centre vykusiame renginyje „Stiprus, kai Tu šalia“, kurį tradiciškai organizuoja Skemų socialinės globos namai. Scenoje mums talkino Švenčionių miesto kultūros centro liaudiškos muzikos kapela „Kaimynai“.

Koncertas

Su gražiu koncertu ir šiltais vaikų rankų darytais atvirukais pas mus viešėjo Zigmo Žemaičio gimnazijos mokiniai.

Dėkojame už puikų koncertą, linkime kūrybinės sėkmės ir lauksime kitų koncertų!

GRUODŽIO 3 – TARPTAUTINĖ ŽMONIŲ SU NEGALIA DIENA

Nuotraukų albumas ^

Adventinis susitikimas Strūnos globos namuose „Kai dievas gyvena širdy“

KAI ŠIRDYJE GYVENA DIEVAS Adventą pasitikom kitaip. Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos IIIb klasės mokiniai kartu su Strūnos globos namų darbuotojais ir gyventojais pirmadienio rytą sudėjo bendrą vilčių vainiką, žadantį sveiką rytojų kiekvienam. Mokiniai gavo gerumo ir nuoširdumo pamoką, kuri išliks ilgam. Eiliuotą kelionę į Adventą papildė bendri linkėjimai. Direktorius Petras Velička prisilietė prie kiekvieno, pasidalindamas duona kasdienine. Visi kartu padėkojome Aukščiausiajam už sveiką ir taikų rytojų. Nustebino vienas iš gyventojų, prašydamas pasimelsti už jo artimuosius. Sąrašą sudarė net septyni žmonės. Niekas nežinom priežasties, kodėl taip susiklosto gyvenimo kelias, kad net baisi diagnozė neatima gerumo, nes šių žmonių širdys šypsosi tau. Nuoširdžiai dėkojame Strūnos globos namų administracijai už vaišes, pažintį su pastatu, puikų paveikslą, už bendravimą, karjeros ugdymą, pažintį su gyvenimu kitaip. Ačiū, Rita Iliuk, už atliktą giesmę. Pamatėme socialinio darbuotojo nelengvą dalią, nes dirbant tokiose įstaigose tenka tapti ir mama, ir tėvu, ir draugu. Stiprybės, ištvermės ir empatijos kasdienoje. Lengvo laukimo…Šių žmonių akys paliko pėdsaką mūsų širdyse. Dar susitiksim.

Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos mokytoja ekspertė

Vilhelmina Urbonienė

Kontaktai

Biudžetinė įstaiga
Strūnos k. 5, Švenčionių r.
LT – 18140
Tel. faks, (8 387) 48610;

+37068235874
El. paštas
renata.lavreckiene@strunosgn.lt

Versija neįgaliesiems

Versija neįgaliesiems